Evde Ek İş İlanları

Evde Çorap Katlama işi

Ek iş bul ekibi tarafından hazırlanan Evde Çorap Katlama işi Veren Firmalar ile ilgili makalemize hoş geldiniz. Çorap katlama işi ile ilgili ek gelir elde etmek isteyen siz değerli kullanıcılarımız bu ilanı incelemesi önemli. 2 – 5 kuruştan başlayan bu iş imkanında stoka bağlı olarak gelir elde etmeniz mümkün. Günlük ek iş ilanı arayanlar için kurduğumuz bu sitede 2017 yılında Çorap katlama işi için ilan veren firmaların sizinle iletişime geçebilmesi için yarattığımız bu forumda bizleri facebook sayfamızdan takip ederek veya sayfanın üzerinde bulunan bildirim göndermeyi masa üstünden kabul ederek konularımıza kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Evde çorap katlama işi veren firmalar sizlere 4 malzemeden oluşan bir ekipman yollamaktadır. Bu ekipmanları kullanarak çorapları katlayıp firmanın reklamı olan kağıtı çoraba yapıştırmanız gerekmektedir.

Çorap Katlama İşi konusunda ek iş bul sitemizden detaylı bilgileri sizlere aktarmak için bu konumuzu oluşturduk. Ekibinizle birlikte günde minimum 1000 adet Çorap katlama işini teslim edecek özelliklere sahipseniz bu işi yapabilrsiniz. Kuruş bazında düşününce küçük rakamlar olduğu gözükse de fazla iş alarak bu açığı kapatabilirsiniz. Bunun dışında diğer konularımızı da inceleye bilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan başvuru formuna bilgilerinizi bırakarak iş veren firmaların sizi bulmasını kolaylaştırmanız mümkün. Yorum kısmına bırakacağınız şablonu yazımızın altında sizlerle paylaşacağız.

2017 yılına ait iş imkanlarını sizlere sunarken 2017 Evde Çorap işi ile ilgili firmalarımız sizlere ulaşabilecektir.

Evde Çorap Katlama işi

Evde Çorap Katlama işi

Evde Çorap Katlama iş tanımı : Size verilen 4 parça malzeme ile çorabı katlayıp üzerine kağıt olarak verilen etiketi dikmeniz ardından parmak ucu kısmından çorabı dikmeniz gerekmektedir. Daha sonra katlayıp size verilen kutuya dizip sayısını üzerine yazmanız ve size verilen adrese karşı ödemeli yollamanız gerekmektedir. Bunun dışında eğer firmanın çorap katlama ekibi evinizden direk alabilmektedirler.

Evde Çorap Katlama işi Başvurusu

Bu işi yapabileceğinizi düşünüyorsanız tek veya ekibiniz varsa alt kısımda bulunan başvuru formunu doldurarak bu işe başlayabilirsiniz. Bu konuda bilgi almak istiyorsanız da yine alt kısımda bulunan başvuru bölümüne Çorap Katlama İşi Nedir? Nasıl başvuru yapılır yazmanız yeterli detaylı bilgiyi ekiplerimiz veya firma sahipleri sizlere iletecektir.

Bu işi yapabilmek için yapmanız gerekenler aslında basit bir kaç adımdan oluşmaktadır. Öncelikle bu konu hakkında bilgi almak istiyor ve Çorap Katlama işi nasıl yapılır ?. Çorap katlama işi nedir ? gibi sorularınıza cevap yazmak için hemen alt kısımda bulunan Butondan sorularınızı dile getirebilirsiniz.

Ortalama bir hesap yaparsak eğer elinizde de ekip varsa bu işten para kazanabilir kendi işinizin patronu bile olabilirsiniz. 0.05×10000 = 50 TL parayı sadece 1000 adet çorap katlayarak kazanabilirsiniz. Ek iş bul ekibi olarak sizleri gerekli firmalara yönlendirmek için elimizden geldiğince çalıştığımızı belirtmek isteriz. Firmaların bizden istediği ihtiyaçlar doğrultusunda başvuru yapan uygun kişileri seçip iletişim bilgilerini firmalara iletmekteyiz. Bunun için unutmayın aktif kullandığınız ve sürekli olarak takip ettiğiniz mail adresini bize ulaştırmanız önemlidir.

2017 Evde Çorap Katlama işi

Evde Çorap Katlama İşi Verecek Olan Firmalar için yazılmış bu yazımızı lütfen okuyunuz. Bünyemizde bulunan ek iş arayan değerli site sakinleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişimde aşağıdaki formu doldurarak bize yollamanız önemlidir.

  • Ek iş ilanı verecek Firma ismi :
  • Ek iş ilanı verecek Firmanın şehri :
  • Ek iş ilanı verecek Firmanın iş tanımı :
  • Ek iş ilanı verecek Firmanın kaç kilo iş vereceği :
  • Ek iş ilanı verecek Firmanın tane başına vereceği fiyat :

Çorap Katlama İşi ile ilgili başvurularınız da aşağıdaki şablona dikkat etmenizi öneriyoruz. Aşağıdaki şekilde başvurunuzu doldurmanız durumunda sizinle daha kolay bir şekilde iletişime geçileceğini unutmayın.

2017 Evde Çorap Katlama İş Başvurusu :

  • Sayfamızın alt kısmında bulunan İl, ilçe, “Evde çorap katlama işi” yazınız. Ekip adınızı belirtiniz, çorap katlama işini bitirme zamanınızı ve tane başına istediğiniz fiyatı belirtiniz. Son olarak eklemek istediğiniz birşey varsa yazabilirsiniz. Unutmayın eğer bilgileri tam şekilde doldurmazsanız yorumunuz onaylanmayacaktır.

Örnek şablon : İstanbul / Esenler “Evde evde çorap katlama işi”. Ben Osman, 4 kişilik ekibim bulunmaktadır. Çorap katlama işini 1000 adetini 1 haftada teslim edebilirim ve tane başı 0.05 TL’den yapabilirim.

Evde Çorap Katlama işi Başvuru Yap

Şeklinde yaptığınız taktirde ekibimiz yorumunuzu inceleyip onaylayacaktır. Çorap katlama işini yapmak istiyorum şeklinde de en uygun bilgileri verenleri facebook sayfamızı takip ederek öğrenebilirler. İş imkanları ile ilgili mail adresinizden ve facebook sayfamızdan yazılı olarak duyurulacaktır. Kış ayının yaklaşması ile bir çok çorap firması fason olarak çalıştırabilecek eleman aradığını bu iş içinde sayfamızı ziyaret ettiğini unutmayınız.

Sizler için sunduğumuz Evde ek iş ilanları hakkında detaylı bilgi almak istermisiniz ?

Bir önceki yazımız olan Ek-isbul.com Açıldı ! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Başvuru Yap

317 ilan