Evde Ek İş İlanları

Acil Ek iş ilanları 2017

Acil Ek iş ilanları 2017

Ek iş bul ekibi olarak Acil Paraya İhtiyacım Var, Acil Ek iş ilanları 2017 konulu yazımızı sizler için hazırladık. Acil Paraya İhtiyacım Var diyorsanız ve ek iş arıyorsanız sizler için kolayca ulaşabileceğiniz konuları Acil Ek iş ilanları 2017 konumuzda sizlerle paylaştık. Sitemizde sizler için sunduğumuz yaklaşık 100 yakın ek iş ilanı olacaktır. Bu ilanlardan size uygun olanlara başvurarak para kazanma imkanınız bulunmaktadır.

Acil Ek iş ilanları 2017

Acil Ek iş ilanlarıAcil Ek iş ilanları ihtiyaçlarınızı karşılamak için ek iş bul ekibi olarak elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bugün sizler için hazırladığımız ek iş ilanları sayfamızdan öğrenci bir arkadaşımızın Acil Paraya İhtiyacım Var demesi üzerinde sizlerle bu yazıyı paylaşmak istedik. Günde yüzlerce başvuru arasından sizin başvurduğunuz konuda belkide sizlere yardımcı olabileceğiz.


Acil Ek iş ilanları için her geçen gün ek iş imkanı veren firmalar iletişime geçmekte ve sizler için bu firmaların başvurularını değerlendirmeye çalıştığımızı belirtmek isterim. Her ilde faliyet göstermek için elimizden gelen çabayı göstermekteyiz. Genellikle Ankara, İzmir, İstanbul, Adana, Urfa, Diyarbakır, Eskişehir gibi şehirlerden firmalar bizlere ulaşmaktadır. Ancak merak etmeyin evinize kargo ile ek iş imkanlarını sunmaktalar.


Acil Paraya İhtiyacım Var

Acil Ek iş ilanları ile sizler için hazırladığımız ek iş imkanlarını günlük, haftalık ve aylık olarak değerlendirme imkanınız olduğunu unutmayınız. 15 büyük şehirde gösterdiğimiz faliyetlerin devamını getirmek için elimizden geldiğince arttırma çabasındayız. Ek iş şartları nelerdir biraz ondan bahsedeyim


 • Alacağınız ek iş iş bitiminde teslimden sonra 3 gün içerisinde sizlere verilir
 • Günlük 5-8 saat evinizde çalışmanız gerekmektedir.
 • Sigorta konusunda ne yazık ki yardımcı olamıyoruz ama geliriniz geliştikçe kendinize sigorta yapabilirsiniz.
 • Günlük ne kadar para kazanabilirim ? sorusuna cevap olarak günlük 50-250 TL kadar para kazanabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken hususlar sitemizde bulunan ek iş kategorisinden kesinlikle kendinize uygun ilana başvuru yapınız. Sosyal medya sayfalarımız sitemizde paylaşılmaktadır. Bu kısımdan sizler için düzenlediğimiz facebook ve twitter hesaplarından başvurunuzun sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Başvuru yaparken isim soyisim gerçek olması gerekmektedir. Birden fazla ek iş ilanına başvurabilirsiniz. Her ek iş ilanda bulunan örnek başvuru şablonunu kendinize göre doldurmanız önemlidir. Gereksiz cümleler argo ve buna benzer yorumlar yapılırsa sitemizde ne yazık ki sizi uzaklaştırmak zorunda kalabiliriz.

Acil Ek iş ilanları

 • Evde Çorap Katlama işi : Evinizde anlaşmalı olduğumuz firmaların sizlere göndereceği çorapları katlayarak aylık 2.199 TL para kazanabilirsiniz.
 • Evde Kına paketleme işi : Sizin için anlaştığımız firmaların size yolladığı kınaları, keselere belli gramajlarda koyup paketleterek kına paketleme işini yapabilirsiniz. Bu iş minimum 1000 adet olarak verilmektedir.
 • Evde Kalem montajı işi: Size gönderilecek olan 5 kalem parçalarını bir araya getirerek kalemi oluşturup size işi veren firmaya paketleyip yollayarak para kazanabilirsiniz.
 • Gizli Müşteri Olup Para Kazanma : Ünlü firmaların mağazalarına giderek mağazayı müşteri gibi gezip teftiş ve kontrol etmenizi sağlar ve evde ek kazan kapısı elde etmiş olursunuz.
 • Evde Lavanta keseleme: Evinizde lavanta kesip paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz. Zor bir iş değildir ancak lavantaların ömürlü olması nedeni ile kısa sürede kesme işlemleri yapılıp kargolanması gerekmektedir.
 • Evde Abaküs Montaj işi : Evde abaküs montajı yapan firmalar ile yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda sizlerde aylık gelir elde edebilirsiniz. Evde abaküs işi nasıl yapılır diyorsanız yazımızı inceleyiniz.
 • Evde Kalem Traş Montaj işi : Size gönderilen parçaları montaj ederek evde para kazanabilirisiniz. Hemde bu iş çok kolay ve eğlenceli olacağını unutmayın.
 • Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlama işi : Evinizde paraya ihtiyacınız varsa sizlere gönderilen işlerden birini yapabilir para kazanabilirsiniz. Makya setlerini paketleyerek para kazabilirsiniz.
 • Evde Düğme Paketleme işi : Evinizde düğme paketleme yaparak evde ek iş imkanınında yararlanabilirsiniz.
 • Evde davetiye katlama işi : Özellikle düğün mevsimlerinde davetiye üreten matbaalar davetiye katlama ve paketleme konusunda ek iş imkanı sunmakta. Evde davetiye katlama işi yaparak para kazanabilirsiniz.
 • Makale Yazarak Para Kazanma işi : Evinizde makale yazarak para kazanabilirsiniz tek yapmanız gereken yazacağınız makale için 100 kelime başına istediğiniz fiyatı belirtmeniz.
 • Evde Gelin Kesesi işi : Evde gelinlik kesesi hazırlayarak para kazanmak isterseniz bu konumuzu incelemenizde fayda var.

Bir önceki yazımız olan Evde Gelinlik Aksesuarı Yaparak Para Kazanma işi başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş, Antalya Evde Ek iş ilanı ve Ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

Başvuru Yap

69 ilan