Evde Ek İş İlanları

Davetiye Katlama işi Nedir, Nasıl yapılır ?

Ek iş bul eki olarak sizlere sunduğumuz Evde Davetiye Katlama işi 2017 ilanının iş tanımını bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Evde ek iş imkanları sunduğumuz sitemizde Davetiye Katlama işi Nedir, Nasıl yapılır ? konusunda da detaylı bilgileri yazımıza göz atarak inceleyebilirsiniz.

Davetiye Katlama işi Nedir, Nasıl yapılır ?

Davetiye katlama işiSizler için hazırlamış olduğumuz Davetiye Katlama işi Nedir, Nasıl yapılır ? isimli konumuzda Davetiye Katlama İşi ilanımızın detayını sizlerle paylaşacağız. Evinizde anlaşmalı olduğumuz 10 firmanın davetiyelerini sizlere yollayarak ortalarından ikiye katlanması istenecektir. Bazı davetiyeler katlanmadan çerçeve denilen dış davetiye parçasının içine geçirme işide verilebilir. Bu konu hakkında aslında anlatacağımız çok birşey yok. Evde ek iş olarak davetiye katlama işi yapabilirsiniz ve para kazanabilirsiniz.


 • Davetiye katlama işinde plastik mavi eldiven kullanmanız gerekmektedir.
 • Davetiyeleri tam ortasından katlamanız gerekmektedir.
 • Katladığınız davetiyeleri size gönderilen davetiye mektuplarına yerleştirmelisiniz.
 • Daha sonra bunları size gönderilen kutuya dizerek firmaya kargo veya elden götürmeniz gerekmektedir.

Davetiye Katlama işi Nedir, Nasıl yapılır ? ile ilgili detaylı bilgiler verdik. Bu ek iş ilanını yaparım diyorsanız başvurularınızı sitemizden yaparak işi alma imkanınız bulunmaktadır. Sizin verdiğiniz teklifler doğrultusunda anlaşmalı firmalarımızla iletişime geçip uygun kişileri yönlendireceğiz. Davetiye işi ilan başvurunuzun olumlu olması durumunda ek iş bul ekibi veya davetiye katlama işi veren firmaları aktif kullandığınız maille ulaşacaktır.

Katlama işi ile hepimiz para kazanacak gelir elde edeceğiz. İlan başvurusu için Davetiye Katlama işi adlı yazımızı incelemenizi öneriyoruz.


Evde Davetiye Katlama işi için Başvuru Yap

Evde Davetiye Katlama İşi Başvuru Formu Örneği :

Davetiye katlama için aşağıda bulunan formu doldurarak yazımızın altında bulunan yorum ve başvuru kısmından bizlere yollayabilirsiniz. Sonuçları sosyal medya üzerinden paylaşacağımızı unutmayınız bu nedenle aktif mail adresi veriniz ve sitemizde bulunan sosyal medya adreslerini kullanmaya özen gösteriniz. Ayrıca masaüstünden bildirimleri aç diyerek sitemizden yer alacak olan yeni ek iş imkanlarından haberdar olabilirsiniz.


 • Adınız Soyadınız : Size hitap etmemiz için doğru isim giriniz.
 • Mail adresiniz : Sizlere mail adresinden ulaşabiliriz bunun için kesinlikle aktif kullandığınız mail adresi ekleyiniz.
 • Yorum : Yukarıda verilen örnek şablona uygun doldurmanız bizim için önemlidir.
 • Örnek Başvuru Yorumu : Düzce / Merkez “Evde Davetiye Katlama İşi”. Ben Ahmet, 2 kişilik ekibim bulunmaktadır, Evde Davetiye Katlama işini sizlere 7 günde teslim edebilirim ve 1000 tane davetiye katlamayı 75 TL’den yapabilirim. Bu konuda önceden tecrübem bulunmaktadır.

Davetiye katlama işinin nasıl olduğunu size anlattık. Evde davetiye katlama işi için başvurularınız için yazımızı inceleyiniz

Bir önceki yazımız olan Mısır Püskülü Temizleme işi başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş, Ek iş ve Evde mısır püskülü temizleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Başvuru Yap

118 ilan

 • Keçiören/ankara Evde davetiye katlama işi yapabilirim.4 kişilik ekibim bulunmaktadır.elimiz hızlıdır geri dönüş yaparsanız seviniriz

 • Sakarya-merkez. Ben Zeynep 4 kisilik bir ekibim var ve 2000 davetiyeyi 3 ila 5 günde teslim edip 1000 tanesini 75 tlye yapabiliriz.Bu konuda önceden tecrübem vardır.

 • merhaba izmir çeşme de yaşıyorum bütün vaktimi evde geçiriyorum elim bu tarz işlere yatkın ve yeteneğim var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 • Kahramanmaraş elbistan davetiye katlama işi yapmak istiyorum elim pratiktir evliyim lütfen dönüş yapın

 • merhaba izmir bucada oturuyorum bu işe ihtiyacımız var elimiz pratiktir işi tam ve zamanında yetiştirir teslim ederiz 3 kişiyiz geri dönüş yaparsanız sevinirim

 • Erzincan merkezde yaşıyorum davetiye katlama paketleme işi yapabilirim maddi olarak çok zor durumdayız yardımcı olun lütfen

 • Bu ise talibim grubum var dusunduguzden fazla is cikaririm 0 530 465 07 67 sakarya hendek

 • Bende yapmak istiyorum karabuk safranbolu allah rizasi icin yapabilirim. Elim hizlidir. Gununde teslim,ederim dikkatli bir sekilde ben evliyim,esim,izin vermiyor cocugumda yok banada yardimci olun