Evde Ek İş İlanları

Evde Düğme Paketleme işi

2017 Evde Düğme paketleme işi yaparak evde ek iş imkanları sağlayabilirsiniz. Evde ek iş ilanları ile ilgili sizler için hazırladığımız bu makalede evde boş vakitlerinizi değerlendirerek 2017 yılı evde ek iş imkanlarından yararlanma fırsatını sizlere sunmaya devam etmekteyiz. Evde düğme paketleme işi nasıl yapılır sorunuzu da bu makalemizde yayınlayarak bilgi vereceğiz. Evde paketleme işinden biri olan düğme paketleme hakkında detaylı bilgilere gelin beraber göz atalım…

Evde Düğme Paketleme işi

Evde Düğme Paketleme işiEvde Paketleme işi yaparak ailenize ve bütçenize destek olabilirsiniz. Evde yapabileceğiniz bir çok iş imkanı bulunmaktadır. Bu işlerden biriside Evde Düğme Paketleme İşi’dir. Evinizde aileniz veya ekibinizle oturarak Evde Düğme Paketleme işi yapabilirsiniz. Evinizde istediğiniz iş imkanlarına başvurabilir ve para kazanabilirsiniz. Öncelikli önerimiz aileniz veya arkadaşlarınızla bu işi yaparak daha çok iş alabilirsiniz. Günlük 1000 ile 5000 arası evde düğme paketlemesi yaparak aylık 2500 TL para kazanabilirsiniz. Evde Düğme Paketleme işi veren firmalar ile yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda bu iş ilanında 50 kişiye iş imkanı sunacağız. Gün geçtikçe bu sayı artacaktır. Evde Düğme Paketleme İşi veren firmalar ile yeni anlaşmalar yapmak için çalışmalarımız devam etmektedir. Evde ek iş olarak sizlere sunduğumuz paketleme işini bitirdikten sonra ücretinizi teslimat sırasında alabilirsiniz.

Unutmayınız sitemizde bulunan iş ilanlarına tek başınıza veya arkadaşlarınız ile başvurabilirsiniz. Evde ek iş olarak tercih ettiğiniz ilanlara başvuru yaparken sizlere sunduğumuz örnek şablona göre gerekli bilgileri doldurmanız önemlidir. Evde ek iş yapmak istiyorsanız evde düğme paketleme işi dışında ek iş kategorimizden diğer ilanlarıda inceleyebilirsiniz. Evinizde kendinize ayıracağınız boş vakitleri ek iş alarak değerlendirebilir ailenize maddi destekte bulunabilirsiniz.

Evde Düğme Paketleme işi veren firmalar

Bu yazımızı lütfen okuyunuz. Bünyemizde bulunan ek iş arayan değerli site sakinleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişimde aşağıdaki formu doldurarak bize yollamanız önemlidir.

Evde Paketleme işi ile ilgili başvurularınız da aşağıdaki şablona dikkat etmenizi öneriyoruz bu şekilde doldurmanız durumunda sizinle daha kolay bir şekilde iletişime geçileceğini unutmayın.

Evde Düğme Paketleme işi Başvuru Formu Örneği :

Düğme Paketleme işi için Başvuru Yap

Evde Düğme Paketleme işi için aşağıda bulunan formu doldurarak yazımızın altında bulunan yorum ve başvuru kısmından bizlere yollayabilirsiniz. Sonuçları sosyal medya üzerinden paylaşacağımızı unutmayınız bu nedenle aktif mail adresi veriniz ve sitemizde bulunan sosyal medya adreslerini kullanmaya özen gösteriniz. Ayrıca masaüstünden bildirimleri aç diyerek sitemizden yer alacak olan yeni ek iş imkanlarından haberdar olabilirsiniz.

  • Adınız Soyadınız : Size hitap etmemiz için doğru isim giriniz.
  • Mail adresiniz : Sizlere mail adresinden ulaşabiliriz bunun için kesinlikle aktif kullandığınız mail adresi ekleyiniz.
  • Yorum : Yukarıda verilen örnek şablona uygun doldurmanız bizim için önemlidir.
  • Örnek Başvuru Yorumu : Batman / Merkez “Evde Düğme Paketleme işi”. Ben Suphi, 3 kişilik ekibim bulunmaktadır, Evde Paketleme işini sizlere 7 günde teslim edebilirim ve 1000 tanesini 25TL’den yapabilirim. Bu konuda önceden tecrübem bulunmaktadır.

Sizler için oluşturduğumuz Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlama işi içinde başvuruda yapmanızı öneririz..

Bir önceki yazımız olan Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlama işi başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş, Ek iş ve Evde ek iş arıyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Başvuru Yap

537 ilan