Evde Ek İş İlanları

Evde Gelin Kesesi işi

Gelin Kesesi işi

Ek iş bul ekibinin sizler için hazırlamış olduğu ve ev hanımlarının kolaylıkla evde yapacağı Evde Gelin Kesesi işi hakkında detaylı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Paraya ihtiyacınız var ise evde ek iş imkanı sunan sitemiz tarafından oluşturulan Evde Gelin Kesesi işi hakkında ayrıntılı bilgileri Evde Gelin Kesesi işi adlı makalemizi yazımızın devamında bulabilirsiniz. Evde Gelin Kesesi işi ilanı veren firmalar ile yaptığımız anlaşmalar doğrultusunde evinizde Evde Gelin Kesesi hazırlama para kazanabilirsiniz.

Evde Gelin Kesesi işi

Evde Gelin Kesesi işiEk iş fırsatlarını sunan ek iş bul ekibi olarak 2017 yılında sizlere güzel bir haber daha vermek istiyoruz. Sitemiz bünyesinde anlaştığımz Gelin Kesesi işi veren firmalar ile sizler ile buluşturuyoruz ve evde ek iş imkanları sunuyoruz. Evinizde tek başına veya eşiniz dostunuzla oluşturacağınız küçük gruplar ile firmaların sizlere yollayacağı Gelin Kesesi işinden ciddi paralar kazanabilirsiniz. Evde ek iş imkanları sunmaya devam ederken Gelin Kesesi işi sizler için oldukça eğlenceli olacaktır. Evlenmek için bir araya gelen çiftlere hem katkı sağlayacaksınız hemde bu işten bol kazançlar elde edecektsiniz. Evde ek iş yaparak aile bütçesine katkılar sağlayabilirsiniz. Anlaştığımız firmaların sizlere göndermiş olduğu gelin keselerine sizden istenilen malzemeleri doldurup keseleme işi yaparak para kazanabilirsiniz. Gelin Kesesi şşinden 2000 TL yakın para kazanabilirsiniz. Gelin Kesesi işini eğer alırsanız Gelinlik firmaları size 1000 adet gelin bohçası yapmanı isteyecektir. Hayal gücünüzü kullanarak güzel bohçalar ve tasarımlar çıkarabilirsiniz. Gelin Kesesi işi ile ev hanımları olarak gün düzenler gibi bir araya toplanarak hızlı bir şekilde bohçalama yapabilir haftalık aylık kazançlar elde edebilirsiniz.


Evde Gelin Kesesi işi için Başvuru Yap

Gelin Kesesi işine başvuru yapma :

Gelinlik kesesi için aşağıda bulunan formu doldurarak yazımızın altında bulunan yorum ve başvuru kısmından bizlere yollayabilirsiniz. Sonuçları sosyal medya üzerinden paylaşacağımızı unutmayınız bu nedenle aktif mail adresi veriniz ve sitemizde bulunan sosyal medya adreslerini kullanmaya özen gösteriniz. Ayrıca masaüstünden bildirimleri aç diyerek sitemizden yer alacak olan yeni ek iş imkanlarından haberdar olabilirsiniz.


  • Adınız Soyadınız : Size hitap etmemiz için doğru isim giriniz.
  • Mail adresiniz : Sizlere mail adresinden ulaşabiliriz bunun için kesinlikle aktif kullandığınız mail adresi ekleyiniz.
  • Yorum : Yukarıda verilen örnek şablona uygun doldurmanız bizim için önemlidir.
  • Örnek Başvuru Yorumu : Diyarbakır / Merkez “Gelin Kesesi işi”. Ben Aysel, 5 kişilik ekibim bulunmaktadır, Evde Gelin Kesesi işi 7 günde teslim edebilirim ve tane başı 0.33 TL’den yapabilirim. Günlük 1000 adet gelinlik bohçalaması yapıp teslim edebilirim.

Sizlere sunduğumuz diğer iş fırsatı olan Mısır Püskülü Temizleme İşi başlıklı makalemizde para kazanabilirsiniz, Mısır Püskülü temizleme ve paketleme katlama işi veren firmalara başvuru yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Makale Yazarak Para Kazanma işi başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş, Evde ek iş arıyorum ve Evde paketleme işi hakkında bilgiler verilmektedir.

Başvuru Yap

155 ilan