Evde Ek İş İlanları

Evde Gelinlik Aksesuarı Yaparak Para Kazanma işi

Ev iş bul ekibi olarak ” Evde Gelinlik Aksesuarı Yaparak Para Kazanma İşi 2017 ” adlı makalemiz ile evinizde ek gelir imkanı elde edebilirsiniz. Evde Gelinlik Aksesuarı Yaparak Para Kazanma İşi için yapmanız gerekenlerden sizlere bahsedeceğiz. Eğer terzilik deneyiminiz, dikiş makineniz ve dikiş dikme yeteneğiniz varsa anlaşmalı olduğumuz firmalara Gelinlik Aksesuarları Yaparak para kazanabilirsiniz.

Evde Gelinlik Aksesuarı Yaparak Para Kazanma İşi

Evde Gelinlik AksesuarıAnkara, İzmir, İstanbul başta olmak üzere bir çok Gelinlik üreten firmalar ile anlaşmalar yaptık sizler içinde bu imkanları sağlamak amacı ile elimizden geleni yapıyoruz. Sizler için anlaştığımız firmalar arasında iletişim oluşturmak adına bu yazımızı oluşturduk. Tane başına üreteceğiniz gelinlik aksesuarları ile ciddi paralar kazanabilirisniz hatta ek iş bul ekibinden bir arkadaşımız bu işi yaparak para kazanmakta ve onun sayesinde büyük illerdeki bir çok firma ile anlaşma sağlamaya devam etmekteyiz. Malum maddi zorlukların iyice arttığını şu zamanda firmalar ile anlaşma sayılarımız gün geçtikçe artmakda ve şimdilik 25 kişiye bu iş imkanını sunmaktayız. Ancak zamanla bu sayı artacaktır bizleri sayfamızdan ve sosyal medya adreslerimizden takip etmeyi unutmayınız. Sayfamızda yer alan sosyal medya adreslerimize üye olmayı kesinlikle unutmayınız. Başvuru sonuçlarını sayfamızda yayınlayarak sizlerek ileşime geçeceğiz. Önceliğimiz bizi sürekli takip eden kişiler olacaktır.

Ek iş bul ekibi olarak sizlere sunduğumuz hizmetleri iyi değerlendireceğinizi umuyoruz. Gelinlik Aksesuarı yapma ile ilgili sizler için hazırladığımız konuyu incelemenizi istiyoruz.

Evde Davetiye Katlama işi için Başvuru Yap

Yaparak Ne Kadar Kazanabilirim ?

Her işte olduğu gibi bu iştede sizin yeteneğinize ve üretim miktarına bağlı olarak değişmektedir.

  • Gelinlik süsleme işinden gelinlik başına 150 TL gibi güzel bir rakam kazanabilirsiniz ancak unutmayınız çok emek ve beğeni gerektiren bir iş. Firma sizin için gönderdiği şablon gelinliği beğendiği taktirde önce aylık sonra yıllık sözleşme yapmaktadır.
  • Duvak süsleme : Gelinlerin en önemli parçalarından olan duvağı süslerken ince işçilik yapmanız gerektiğini unutmayınız. Bu işten 10 duvak başını 150 TL’ye yaparak aylık 4500 TL kazanma şansınız var.
  • Gelinlik buketi yapma : Gelinlik buketi yapmak sanat ister, ince işçilik ve görsellik ister ben yaparım bu işi diyorsanız tanesini 25-50 TL arası yapabilirsiniz.

Bu işler maddi yönden sizleri ihya edebilecek işler ancak zaman ve emek isteyen bu işleri Türkiye’nin her yerinde yapma şansına da sahipsiniz. Evinizde çalışarak ek iş imkanına sahip olabilir, işinizin patronu bile olabilirsiniz. Elinizin yatkınlığı ile hızlı gelinlik aksesuarları üretebilir para kazanabilirsiniz.

Başvuru Formu Örneği :

  • Adınız Soyadınız : Size hitap etmemiz için doğru isim giriniz.
  • Mail adresiniz : Sizlere mail adresinden ulaşabiliriz bunun için kesinlikle aktif kullandığınız mail adresi ekleyiniz.
  • Yorum : Yukarıda verilen örnek şablona uygun doldurmanız bizim için önemlidir.
  • Örnek Başvuru Yorumu : İstanbul/ Beşiktaş “Evde Gelinlik Aksesuarı Yaparak Para Kazanma İşi”. Ben Türkan, 3 kişilik ekibim bulunmaktadır, Evde Gelinlik Yapma işini 7 günde teslim edebilirim ve tane başı 50 TL’den yapabilirim. Günlük 5 parça gelinlik işleyip teslim edebilirim.

Sizlere sunduğumuz diğer iş fırsatı olan Davetiye katlama işi ile para kazanabilirsiniz. Davetiye Katlama işi Nedir, Nasıl yapılır ? adlı makalemizden başvurular yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Davetiye Katlama işi Nedir, Nasıl yapılır ? başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş, Ankara Evde Ek iş ilanları 2017 ve Ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

Başvuru Yap

66 ilan