Evde Ek İş İlanları

Evde Kalem Traş işi

Evde Kalem Traş işi

Merhaba bir sonraki konumuz olan Evde Kalem Traş işi ile evinizde ek iş imkanına sahip olabilirsiniz. 2017 yılına girdiğimiz şu günlerde ev hanımları başta olmak üzere asgari ücretle geçinen herkesi ilgilendiren bu konumuz ile aylık sabit ücret kazanabilirsiniz. Kazandığınız paralar ile ailenize ve kendinize maddi destek sağlayabilirsiniz. Paraya ihtiyacım var diyorsanız Evde Kalem Traş işi adlı konumuzun devamına göz atmanızı öneririm.

Evde Kalem Traş işi için Başvuru Yap

Evde Kalem Traş işi

Evde Kalem Traş işiMemurlar, ev hanımları, öğrenciler, asgari ücretle geçinen herkesin yararlanabileceği Evde Kalem Traş işi oldukça basit ama geliri güzel bir iştir. Evde Kalem Traş İşi veren firmalar ile yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda şu anda hali hazırda 500.000 adet kalem traş montaj işi sizi beklemektedir. Dar gelirli ailelerin refaha ulaşıp uzun soluklu nefes alabileceği bu iş çok kolay. evde ek iş imkanı ile gündelik hayatınıza devam ederken boş vakitlerinizde televizyon seyretmek yerine Evde Kalem Traş işi yapabilirsiniz. Kalem traj montaj işi hassas bir iş olduğu için makineler ile montaj yapmak yerine üretici firmaların bir çoğu el ile montaj yapmayı tercih etmektedir. Sitemizde bulunan ek iş ilanlarına göz atarak başka ilanlara başvurarak kendinize ekde ek iş imkanı bulabilirsiniz.

Evde Kalem Traş işi nasıl yapılır ?

Evde Kalem Traş işi veren firmalar sizlere ürünleri yollarken montaj yapmanız için ekstran malzeme ve montaj formatını içerek bir döküman da yollayacaklardır. Sizlere gönderilen malzemeler arasında kalem traşı oluşturan plastik, kalemi kesen jilet ve vida bulunmaktadır. Kalem traş makinesine şablona uygun şekilde jileti koyup vidalamanız gerekmektedir. Günlük 5000 tane verilen şablona göre evde kalem traş işini yapabilirsiniz.


Bu işin oldukça kolay ve zevkli bir iş olduğunu söylemek istiyorum. Günlük 5000 adet montaj yaparak aylık 1500 ile 2000 TL para kazanabilirsiniz. İster kendiniz, isterseniz arkadaşlarınızla Evde Kalem Traş İşi’ni yapabilirsiniz.


Evde Kalem Traş işi Verecek Firmalar

Evde Kalem Traş işi verecek firmalar bizlere iletişim bölümünden ulaşarak sitemizde bulunan site sakinlerine iş verebilirsiniz.

Evde Kalem Traş işi ile ilgili başvurularınız da aşağıdaki şablona dikkat etmenizi öneriyoruz bu şekilde doldurmanız durumunda sizinle daha kolay bir şekilde iletişime geçileceğini unutmayın.

Evde Kalem Traş işi Başvuru Formu Örneği :

Evde Kalem Traş işi için Başvuru Yap

Evde Kalem Traş işi için aşağıda bulunan formu doldurarak yazımızın altında bulunan yorum ve başvuru kısmından bizlere yollayabilirsiniz. Sonuçları sosyal medya üzerinden paylaşacağımızı unutmayınız bu nedenle aktif mail adresi veriniz ve sitemizde bulunan sosyal medya adreslerini kullanmaya özen gösteriniz. Ayrıca masaüstünden bildirimleri aç diyerek sitemizden yer alacak olan yeni ek iş imkanlarından haberdar olabilirsiniz.


  • Adınız Soyadınız : Size hitap etmemiz için doğru isim giriniz.
  • Mail adresiniz : Sizlere mail adresinden ulaşabiliriz bunun için kesinlikle aktif kullandığınız mail adresi ekleyiniz.
  • Yorum : Yukarıda verilen örnek şablona uygun doldurmanız bizim için önemlidir.
  • Örnek Başvuru Yorumu : Batman / Merkez “Evde Kalem Traş İşi”. Ben Şükran, 3 kişilik ekibim bulunmaktadır, Evde Kalem Traş ve paketleme işini sizlere 7000 tanesini 7 günde teslim edebilirim ve 1000 tanesini 50TL’den yapabilirim. Bu konuda önceden tecrübem bulunmaktadır.

Sizler için hazırladığımız Evde Sabun Paketleme işi içinde başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Sabun Paketleme işi Veren Firmalar başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş, Ek iş ve Evde ek iş arıyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Başvuru Yap

190 ilan