Evde Ek İş İlanları

Evde Kına Paketleme işi

Ek iş bul ekbinin hazırladığı 2017 Ek iş imkanları konusunda Kına paketleme işi ile ek gelir elde edebilirsiniz. Türkiye’nin bir çok yerinde bu işlemi evinizde yaparak ek iş imkanı sağlama şansınız var. Kına üreten firmaların kınalarını evinizde paketleme yaparak ek iş imkanı elde edebilirsiniz. Kınanın talep özelliklerine kurdele şeklinde veya özel kutulara firmanın isteği doğrultusunda koyabilir ve paketleme yapabilirsiniz.

Evde Kına Paketleme işi

Evde Kına Paketleme işiKına paketleme işi konusunda Evde ek iş imkanı elde edebilirsiniz. Bu yazımızda ek iş arayan kişilere yardımcı olmak adına sizin için hazırladığımız başvuru formuna telefon numaranızı vermeden doldurabilirsiniz. Ek iş imknanı vermek isteyen firmalar sizin bıraktığınız iş başvurusuna dönüş yaparak sizlere dönüş yapacaklardır. Evde kına paketleme işi vermek isteyen firmalar başvuru formundan uygun imkanları olanları seçip sizlere ulaşacaktır.

Bizde Ek İş İlan ekibi olarak elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. İlanın gerekli yerlere ulaşması için sizin için kapsamlı bir şekilde çalıştığımızı belirtmek isteriz.

2017 yılında Evde Kına Paketleme işi veren firmalar ile anlaşmamız bulunmaktadır. Bu iş ile uğraşan ek iş yapmak isteyenler için verdiğimiz bilgiler önemlidir.

Evde Kına Paketleme İşi Verecek Olan Firmalar

için yazılmış bu yazımızı lütfen okuyunuz. Bünyemizde bulunan ek iş arayan değerli site sakinleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişimde aşağıdaki formu doldurarak bize yollamanız önemlidir.

  • Ek iş ilanı verecek Firma ismi :
  • Ek iş ilanı verecek Firmanın şehri :
  • Ek iş ilanı verecek Firmanın iş tanımı :
  • Ek iş ilanı verecek Firmanın kaç kilo iş vereceği :
  • Ek iş ilanı verecek Firmanın tane başına vereceği fiyat :

Bu bilgileri bize ilettiğiniz taktirde size yakın ek iş ilanı arayan değerli kullanıcılarımız sizlere ulaşacaktır. Evlere kına paketleme işi için açık arttırma yapabilirsiniz. Tane başına size en uygun fiyatı verenle iletişime geçebilir sizlere en düşük fiyatı veren kişiler veya ekip ile çalışabilirsiniz.

Evde Kına Paketleme işi Başvurusu

Evde Kına paketlemek istiyorum diyen ve ek iş ilanı arayan arkadaşlarımız içinde aşağıdaki bulunan kısıma aşağıdaki formu kopyalayarak yapıştırınız ve gerekli yerleri doldurunuz. Güvenlik gereği telefon numaralarınızı almamaktayız. Geçerli ve sürekli kullandığınız mail adresi ile sizinle iletişime geçilecektir böylelikle ikili iletişimi sizinle kurmuş olacağız.

  • 2017 Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar :
  • Sayfamızın alt kısmında bulunan İl, ilçe, “Evde kına paketleme işi” yazınız. Ekip adınızı belirtiniz, kına paketleme işini bitirme zamanınızı ve tane başına istediğiniz fiyatı belirtiniz. Son olarak eklemek istediğiniz birşey varsa yazabilirsiniz. Unutmayın eğer bilgileri tam şekilde doldurmazsanız yorumunuz onaylanmayacaktır.

Evde Kına Paketleme işi Başvuru Yap

Örnek şablon : Ankara / Çankaya “Evde kına paketleme işi”. Ben Selin, 3 kişilik ekibim bulunmaktadır, Evde kına paketleme işini 1 haftada teslim edebilirim ve tane başı 1 TL’den yapabilirim.

Kına Paketleme işini yapabileceğiniz başlıca iller; Evde Kına Paketleme işi Adana, Ankara, Bursa, Çanakkale, Denizli, GaziAntep, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Malatya, Samsun, Trabzon ve diğer bütün illerde bu işi yapabilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız evde ek iş ilanları ve imkanları arasında yer alan Evde Çorap Katlama işini incelemek istermisiniz ?

Bir önceki yazımız olan Evde Çorap Katlama işi başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş, Ek iş ve Evde çorap katlama işi veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Başvuru Yap

245 ilan