Evde Ek İş İlanları

Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlama işi

Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlama işi

Herkese merhaba ek iş bul ekibi tarafından sizler için evde ek iş kapsamında oluşturulan Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlama işi için gerekli bilgileri bir araya toplayıp sizlere sunmaya çalıştık. Evinizde ek iş yapma imkanı sunun özellikle ev hanımlarının severek yapacağı bu iş için Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlama işi isimli makalemizi incelemenizi öneriyorum. Evde ek iş imkanlarından biri olan Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlama işi size aylık 1500 TL kazandırabilir.

Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlama işi için Başvuru Yap

Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlama işi

Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlama işi2017 yılına girdiğimiz şu günlerde evde ek iş imkanları gün geçtikçe artmakta. Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlama işi veren firmalar ile yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda aranızdan 25 kişiye bu işi verebileceğiz. Ev hanımlarına ve paraya ihtiyacı olan kişilere sunduğumuz bu imkanlar çerçevesinde boş vakitlerinizde sizler için sunduğumuz ilanları inceleyerek para kazanabilirsiniz. Evde ek iş imkanlarını kendiniz ile birlikte oluşturacağınız ekip ile yapabilme imkanına da sahipsiniz. Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlama işini yapmak oldukça kolay. Günde 3-4 saat ayırarak ek gelir imkanını anlaşma yaptığımız firmalar sayesinde sizlere sunmaktayız. Makyaj Seti paketleme işini yapmak için yazımızın devamına başvurunuzu bırakabilirsiniz.


Evde Makyaj Fırça Seti Paketleme

Evinizdeki boş saatlerinizi nakite çevirmenin zor olmadığını evde firmaların size göndereceği makyaj setini paketleyerek paraya çevire bileceğinizi unutmayınız. Sizlere gönderilecek fırça setleri 10-15 fırçadan oluşabilmektedir. Bu fırça setlerini bir araya getirerek paketleme yapabilirsiniz. Farklı boyutlarda verilecek olan fırçaları, şeffaf makyaj kaplarına setler halinde koyarak işinizi tamamlayabilirsiniz. Firmaların bize sunduğu imkanlar çerçevesinde 100 bin adet fırça setini paketlemeniz istenmekte. Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlama işi işini vakit kaybetmeden almak isterseniz. Sizlere örnek oluşturduğumuz şablona göre formu doldurup bizlere yollamanız yeterli olacaktır. Firmalar sizlerin kullanacağı tüm malzemeleri kendileri temin etmektedir. 1000 adet başına teslimden sonra ödeme yaptıklarını unutmayınız. Eğer zamanında yetiştirir ve daha fazla makyaj fırça seti hazırlamak isterseniz de yorumda belirtebilir yada firma ile anlaştığınız da onlara söyleyebilirsiniz.

Evde Makyak Fırça Seti Hazırlama işi veren firmalar


Bu yazımızı lütfen okuyunuz. Bünyemizde bulunan ek iş arayan değerli site sakinleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişimde aşağıdaki formu doldurarak bize yollamanız önemlidir.


  • Ek iş ilanı verecek Firma ismi :
  • Ek iş ilanı verecek Firmanın şehri :
  • Ek iş ilanı verecek Firmanın iş tanımı :
  • Ek iş ilanı verecek Firmanın kaç kilo iş vereceği :
  • Ek iş ilanı verecek Firmanın tane başına vereceği fiyat :

Evde Makyak Fırça Seti Hazırlama işi ile ilgili başvurularınız da aşağıdaki şablona dikkat etmenizi öneriyoruz bu şekilde doldurmanız durumunda sizinle daha kolay bir şekilde iletişime geçileceğini unutmayın.

Evde Makyak Fırça Seti Hazırlama işi Başvuru Formu Örneği :

Evde Makyak Fırça Seti Hazırlama işi için aşağıda bulunan formu doldurarak yazımızın altında bulunan yorum ve başvuru kısmından bizlere yollayabilirsiniz. Sonuçları sosyal medya üzerinden paylaşacağımızı unutmayınız bu nedenle aktif mail adresi veriniz ve sitemizde bulunan sosyal medya adreslerini kullanmaya özen gösteriniz. Ayrıca masaüstünden bildirimleri aç diyerek sitemizden yer alacak olan yeni ek iş imkanlarından haberdar olabilirsiniz.

  • Adınız Soyadınız : Size hitap etmemiz için doğru isim giriniz.
  • Mail adresiniz : Sizlere mail adresinden ulaşabiliriz bunun için kesinlikle aktif kullandığınız mail adresi ekleyiniz.
  • Yorum : Yukarıda verilen örnek şablona uygun doldurmanız bizim için önemlidir.
  • Örnek Başvuru Yorumu : Batman / Merkez “Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlama işi”. Ben Kazım, 3 kişilik ekibim bulunmaktadır, Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlama ve Paketleme işini sizlere 7 günde teslim edebilirim ve 1000 tanesini 10 TL’den yapabilirim.

Bir önceki yazımız olan Evde Kalem Traş işi başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş, Ek iş ve Evde ek iş arıyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Başvuru Yap

217 ilan