Evde Ek İş İlanları

Mısır Püskülü Temizleme işi

Mısır Püskülü Temizleme işi

Ek iş bul ekbinin sizlere özel sunduğu Mısır Püskülü Temizleme işi 2017 ile ilgili sizlere detaylı bilgiler vererek evinizde para kazanma imkanı sunacağız. Sizle için Mısır Püskülü Temizleme işi Veren Firmalar ile yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda Mısır Püskülü Temizleme işi yaparak ekonominize katkıda bulunabilirsiniz. Sizler için oluşturduğumuz makalemize göz atmanızı öneririz.

Mısır Püskülü Temizleme işi

Mısır Püskülü Temizleme işi2017 yılında sizlere evde ek iş veren firmaların ilanlarını sunarken boş vakitlerinizi değerlendirerek para kazanma imkanıda sunmuş oluyoruz. Boş vakitlerinizde ek iş bulmak için doğru adreste olduğunuzu unutmayın. Ek iş imkanları sunan ekibimizin sizlere sunduğu fırsatlardan biride Mısır Püskülü Temizleme işi ‘dir. Tek başınıza veya ailenizle yapacağınız işten haftalık ve aylık gelirler elde edebilirisniz. Aile bütçenize destek olurken yaptığınız iş sayesinde para kazanabilirsiniz. Evde iş imkanı olarak Mısır Püskülü Temizleme işi oldukça kolay bir iştir. Sizlere anlaşmalı olduğumuz firmaların gönderdiği mısırları püsküllerinden ayırarak paketleyip para kazanabilirsiniz. Mısır püskülü temizleme işi oldukça zahmetli görünse de belli bir süre sonra çok hızlı bir şekilde günde 1000 tane mısır püskülü temizleyebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz ek iş fırsatlarında ilk olarak 1000 adet mısır püskülü yollayarak temizlemenizi isteyeceğiz. Tabiki bu işlemi yaparken para kazanacaksınız. Size verilen zaman doğrultusunda çalıştığınız sürece firmalar düzenli olarak size haftalık 5000 mısır yollayıp temizlemenizi isteyecektir. Mısır Püskülü Temizleme işi eğlenceli olduğu kadar kazançlı bir iştir. Aylık 2000 – 2500 TL kazanabileceğiniz bu işe günlük 4-5 saatini ayırarak dediğimiz miktarlardaki paraları kazanabilirsiniz.


BAŞVURU YAP

Mısır Püskülü Temizleme işi veren firmalar :

Konu ile ilgili başvurularınızı yorum kısmından örnek başvurumuza göre doldurup bize yolladığınız taktirde Ek iş bul ekibi olarak başvuruları inceleyip uygun gördüklerimizi firmalara yollayacağız. İş ile ilgili 1000 adet üzerinden fiyat vermenizi rica ediyoruz. Buna göre taban fiyatımızın altında kalanlar dikkate alınmadan en uygun fiyatı veren kişi bu işi kapacak. 20 kişiye sunacağımız bu fırsat için tüm illerden başvuru yapma imkanınız bulunmaktadır.


 • Adınız Soyadınız : Size hitap etmemiz için doğru isim giriniz.
 • Mail adresiniz : Sizlere mail adresinden ulaşabiliriz bunun için kesinlikle aktif kullandığınız mail adresi ekleyiniz.
 • Yorum : Yukarıda verilen örnek şablona uygun doldurmanız bizim için önemlidir.
 • Örnek Başvuru Yorumu : Adana/ Ceyhan “Mısır Püskülü Temizleme işi”. Ben Mert, 4 kişilik ekibim bulunmaktadır, Evde Mısır Püskülü Temizleme işi 7 günde teslim edebilirim ve tane başı 0.25 TL’den yapabilirim. Günlük 1000 adet mısırı püsküllerinden ayırıp teslim edebilirim.

Sizlere sunduğumuz diğer iş fırsatı olan Evde Gelinlik Keseleme işi başlıklı makalemizde para kazanabilirsiniz, Gelinlik aksesuarı ve paketleme katlama işi veren firmalara başvuru yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Gelin Kesesi işi başlıklı makalemizde 2017 evde ek iş, Ek iş ve Evde gelin kesesi hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.

Başvuru Yap

27 ilan

 • Ankara/ karapürçek “Mısır Püskülü Temizleme işi”. Ben Tuğba, 3 kişilik ekibim bulunmaktadır, Evde Mısır Püskülü Temizleme işi 7 günde teslim edebilirim ve tane başı 0.25 TL’den yapabilirim. Günlük 1000 adet mısırı püsküllerinden ayırıp teslim edebilirim.

 • Mrh ben Nuran mısır püskülü temizleme işi yapabilirim we dediğiniz sayıda tam şekilde teslim ederim kendime güvenim tamdır waktim wardir hiç supheniz olmasın Yozgat da oturuyorum yardımcı olur musun

 • İzmir Karabaglar”Evde mısır püskulu temizleme işi” Ben hatice 4kisilik ekibim var istediginiz kadar istediginiz zamanda teslim efebilirim ise ihtiyacim var yardimci olun lutfen

 • Bu işe gercekten ihtiyacim var ve yapabilecek ekibimde var, zamanından önce teslim bile edebilirim, bi deneyin kaybetmez kazanırsınız teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

 • Fatma ankara mamak adresim hep aktif 7 günde teslim edebilirim 0,25 TL den yapabilirim 1000 adet mısırı püsküllerinden ayırıp teslim edebilirim

 • Hatay/Antakya “Mısır Püskülü Temizleme işi”. Ben Ayşegül, 3 kişilik ekibim bulunmaktadır, Evde Mısır Püskülü Temizleme işi 7 günde teslim edebilirim ve tane başı 0.50TL’den yapabilirim. Günlük 700 adet mısırı püsküllerinden ayırıp teslim edebilirim.

 • İstanbul pendik mısır temizleme işi 2 kişiyiz 10 günde teslim ederiz tanesini 20 kuruştan yaparız

 • İstanbul/ Pendik “Mısır Püskülü Temizleme işi”. Ben Tuba, 2 kişilik ekibim bulunmaktadır, Evde Mısır Püskülü Temizleme işi 7 günde teslim edebilirim ve tane başı 0.25 TL’den yapabilirim. Günlük 1000 adet mısırı püsküllerinden ayırıp teslim edebilirim.

 • Mersin Mezitli de oturuyoruz ekibimiz ve zamanımız var mısır Püskülü temizleme işini tane başı 0,25 TL ye yapıp zamanında teslim ederiz

 • İstanbul/ Arnavutköy,ben Meral günde 1000 tane` mısır püskülü` temizliyebilir ve zamanında teslim ederim taban fiyat üzerinden 0.30 tl.den yaparım ii zamanında teslim eder ve itinalı bir şekilde teslim ederim.